logo Robson Instalacje

Instalacje grzewcze

Instalacja grzewcza odpowiada za ogrzewanie mieszkania oraz szybki dostęp do ciepłej wody. Zatem tak ważne jest abyś wybrał odpowiednie ogrzewanie oraz połączenie go z różnymi elementami instalacji. Przemyśl także wybór nowoczesnej i ekologicznej instalacji grzewczej, która w znaczący sposób wpływa na redukcję emisji spalin, zmniejsza koszty ogrzewania, a także zwiększa komfort i Twoje bezpieczeństwo

Założenie instalacji grzewczej skonsultuj z nami, a my pomożemy Ci dopasować najlepsze ogrzewanie do Twojego domu i Twoich wymagań.

Optymalna temperatura w domu znacząco przyczynia się do naszego komfortu.
W okresie zimowo- jesiennym musisz włączyć instalację grzewczą, aby ogrzać swoje mieszkanie. Każdy budynek, niezależnie czy jest to dom jednorodzinny czy wielorodzinny musi posiadać odpowiedni system grzewczy zapewniający mu ciepło od środka.

Wyróżniamy wiele różnych instalacji grzewczych:

  • ciepło pobierane z elektrociepłowni tzw. ciepło miejskie;
  • instalacja gazowa- grzejniki gazowe i instalacje centralnego ogrzewania
  • z kotłami gazowymi;
  • systemy grzewcze olejowe;
  • piece na stałe paliwa- drewno, węgiel;
  • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną

Założenie instalacji grzewczej przebiega w kilku etapach:

1.

W pierwszym etapie zakładania instalacji grzewczej musisz wybrać jaki rodzaj paliwa opałowego będzie dla Ciebie najwygodniejszy i najbardziej korzystny. Jeśli nie możesz się zdecydować zadzwoń do nas, a my w profesjonalny sposób przedstawimy Ci najlepsze oferty dla Ciebie i Twojego domu.

2.

Kolejnym etapem jest wybór kotła zasilającego, grzejników oraz rur i przewodów doprowadzających wodę do wybranych pomieszczeń.

3.

Po wyborze ogrzewania i kotła zasilającego musisz zakupić wszystkie potrzebne elementy, albo zleć to nam. Znamy się na tym
i dobierzemy najlepsze systemy grzewcze, które posłużą Ci na lata.

4.

Kolejnym etapem jest założenie całej instalacji. Pamiętaj o tym, że najlepiej jeśli zadzwonisz do Nas, gdyż znamy się na tym dzięki zdobytym kwalifikacjom i doświadczeniu. Wykonamy wszystko profesjonalnie, a także przeprowadzimy wymaganą kontrolę szczelności każdej instalacji.

Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednią instalację dla Twojego domu. Dodatkowo posiadamy ogromną wiedzę, która pozwoli na wybranie najlepszych elementów tworzących cały system instalacji. Instalujemy piece, kotły, grzejniki, rury oraz inne elementy systemu grzewczego.

Udzielimy Ci także wszystkich ważnych porad dotyczących użytkowania ogrzewania oraz jego funkcji i kontroli. Oferujemy także serwis i naprawę wszystkich elementów ogrzewania.
Montaż instalacji grzewczych oferujemy na terenie miast Kraków, Skała i ich okolic.

Skontaktuj się i zamów wycenę swojej instalacji grzewczej!