logo Robson Instalacje

Firma Viessmann

Viessmann to wiodący producent systemów chłodniczych, przemysłowych i grzewczych

Firma Viessmann to wiodący producent systemów chłodniczych, przemysłowych i grzewczych na arenie międzynarodowej. Oferta firmy zawiera liczne urządzenia wykorzystujące moc od 1,5 do 120.000 kilowatów przeznaczone do wszystkich nośników energii. Oferuje ona:

Systemy grzewcze

Nowoczesna technologia wyznaczająca standardy. Firma skupia się na efektywnym operowaniu zasobami energii oraz na obniżeniu kosztów oraz ochronie zasobów i środowiska naturalnego.

Systemy przemysłowe

Niska emisja substancji szkodliwych, wysokie bezpieczeństwo eksploatacji i wiele aspektów energooszczędności.

Systemy chłodnicze

Bogata oferta produktów i usług zawierająca rozwiązania do zastosowań przemysłowych.

Jako firma rodzinna założona w 1917 roku posiada aktualnie około 12000 pracowników, a obroty wynoszą 2,37 mld euro. Przedsiębiorstwo posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach, spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach oraz 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. Aktualnie 55% obrotów pochodzi z zagranicy.

Firma posiada także politykę jakości, która jest podstawą przyszłościowego zabezpieczenia pozycji rynkowej, dalszego wzrostu oraz utrzymania miejsc pracy. Polityka jakości obejmuje:

  • Minimalizacja błędów i ryzyk
  • Absolutne zadowolenie klientów
  • Rozwijanie poczucia współodpowiedzialności pracowników za jakość
  • Poszanowanie środowiska naturalnego i zasobów naturalnych

Zrównoważony rozwój- dewiza Viessmanna

Viessmann jako firma rodzinna stawia na odpowiedzialne i długofalowe działania. Zrównoważony rozwój to podstawowa zasada funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jest to osiągnięcie harmonii pomiędzy ekologią, ekonomią i odpowiedzialnością społeczną, tak aby sprostać aktualnym potrzebom nie ingerując jednocześnie negatywnie na otoczenie i życie przyszłych pokoleń. Wiele rozwiązań firmy w rozwoju techniki grzewczej uważane są za pionierskie z zakresie pozytywnego działania na rzecz środowiska. Od lat firma dostarcza systemy grzewcze o bardzo niskiej emisji substancji szkodliwych. Ogrzewanie olejowe, gazowe, systemy solarne, pompy ciepła oraz instalacje paleniskowe posiadają wysoką sprawność energetyczną.

Montaż urządzeń i serwis Viessmann – Kraków i okolice

Nasza firma bardzo często w swojej pracy wykorzystuje produkty firmy Viessmann, gdyż ich negatywne oddziaływanie na środowisko jest znikome, a wykonane produkty są wysokiej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że każda instalacja grzewcza spełni wymogi klienta, zapewni bezpieczeństwo i będzie służyła przez wiele lat.

Interesuje Cię montaż montaż lub serwis urządzeń Viessmann na terenie Krakowa lub jego okolic? Zapraszamy do kontaktu!